В Запоріжжі відбулася прем’єра трагікомедії «Танго» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

IMG-20180315-WA0004Вчора, 15 березня, пройшов показ  п’єси  «Танго» польського драматурга Славомира Мрожека. Прем’єра відбулася у «Запорізькому академічному театрі юного глядача».

Режисером-постановником став заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус. Головні ролі  зіграли заслужені артисти України: Максим Березнер, Марія Нестулій, Станіслав Шкляренко.

На початку прем’єри керівник літературно-драматичної частини «ЗАТЮГ» Надія Петренко промовила привітальне слово, ще раз нагадала про фестиваль «Січеславна», і представила журі та спонсорів.

За жанром – це трагікомедія, яка описує будинок, де мешкають колоритні представники кількох поколінь. Гра акторів тісно переплітається з сьогоднішніми реаліями родинних відносин. Весь сюжет показаний через призму абсурду, багатьох жартів та сімейних проблем, де «панує безлад, ентропія і анархія». Головний герой має намір повернути в батьківське гніздо порядок і традиції, але в нього це не виходить.

Показ п’єси ще триватиме три дні, вистава в дві дії. Тому, ще є час відвідати цю виставу і насолодитися грою акторів.

Анастасія КУРКІНА

IMG-20180315-WA0013 (1)

IMG-20180315-WA0006 IMG-20180315-WA0020

ж

Читайте также

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Akzent.zp.ua

При копировании материалов со страниц «Акцента», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет-изданий) – должна быть размещена не ниже второго абзаца материала.

Связаться с нами: portal.akzent@gmail.com; (095) 678-95-96

Доступно на Google Play