Події, Суспільство

Богуслаєву визначили новий термін утримання в СІЗО

Богуслаєву визначили новий термін утримання в СІЗО
30.03.2023 12:30

Шевченківський районний суд Києва задовольнив клопотання Офісу генерального прокурора і продовжив строк тримання під вартою колишнього президента «Мотор Січі» В’ячеслава Богуслаєва на 60 діб — до 27 травня.

Про це повідомили журналісти «Схем», передає «Акцент».

В Офісі генпрокурора клопотання обґрунтували необхідністю продовжувати слідчі дії у справі за обвинуваченнями проти Богуслаєва, а також у зв’язку з оголошенням екскерівнику «Мотор Січі» нової підозри у перешкоджанні законній діяльності Збройним силам України.

«Сам В’ячеслав Богуслаєв усі обвинувачення заперечує. Під час судового засідання він заявив, що до нього особисто ніхто з військових із таким запитом не звертався, а зняття деталей пояснив звичайним робочим процесом», — пишуть «Схеми». 

Колишньому президенту «Мотор Січі» В’ячеславу Богуслаєву 28 березня повідомили про підозру за те, що він наказав зняти лопаті з гелікоптерів, щоб ними не скористалися українські військові.

За даними слідства, після початку повномасштабного вторгнення росії Богуслаєв блокував передання гелікоптера. Він надав вказівки працівникам підприємства приховати документи на вертольоти, коли у квітні до нього звернулися представники Головного управління розвідки Міноборони щодо отримання гелікоптера Мі-2 для виконання бойових завдань на фронті.

Підписуйтесь на Акцент в
30.03.2023 12:30


Об Авторе

Игорь Гурьев