Війна, Новини, Події

«Бумеранг»: «Мадяр» повідомив про потужну відплату за удар по 128-й бригаді на Запоріжжі

«Бумеранг»: «Мадяр» повідомив про потужну відплату за удар по 128-й бригаді на Запоріжжі
21.11.2023 09:15

ЗСУ накрили велике скупчення росіян з 810-ї бригади морської піхоти в Донецькій області. Сталося це на їх свято — день ракетно-артилерійських військ.

Як інформує Акцент, подробиці мегабавовни повідомив військовослужбовець ЗСУ, засновник підрозділу «Птахи Мадяра» Роберт Бровді (Мадяр).

За словами Мадяра, ураження сталося 19-го листопада в Херсоньскій області — в день ракетних військ та артилерії рф під час нагородження. При цьому росіяни ретельно ховали дане місце — воно було на узліссі та замасковане. Це бумеранг за 128-му бригаду на Запоріжжі — розташування якої уразили росіяни на початку листопада.

Всього за даними українського військового загинули близько 25 окупантів зі складу 810-ї бригади морської піхоти, ще до сотні отримали поранення різного ступеню. Втрати серед командного складу росіяни ретельно приховують.

Уважно слідкуйте за некрологами, особливо у пабліках з окупованого Криму. Та навколо головного госпіталя ім Бурденко, — пише Роберт Бровді у своєму телеграм-каналі.

Вочевидь, ближчим часом варто очікувати на відео.

ОНОВЛЕНО. Росіяни після посту Мадяра визнали, що це відбулося у н.п. Кумачово Старобешевського района Донецької області. Там зібрали артилеристів 810-ї бригади на концерт. ЗСУ вдарили по клубу, де він проходив.

Нагадаємо, трагедія зі 128-ю бригадою на Запоріжжі сталася 3 листопада — в день ракетно-артилерійських військ України. Тоді росіяни нанесли ракетний удар по скупчення війьскових 128-ї гірьско-штурмової бригади в одному з населених пунктів під Запоріжжям. Тоді командування вишикувало бійців для нагордження, що і призвело до тяхкив втрат — більше 20 бійців, зокрема артилеристів загинули, кілька десятків також отримали поранення. Зараз керівництвом Міноборони проводиться розслідування, командир бригади, який попередньо і віддав наказ про шикування на відкритій місцевості — відсторонений.

Підписуйтесь на Акцент в
21.11.2023 09:15


Об Авторе

Александр Чубукин