Новини, Події, Суспільство

Через дії росіян у Запорізькій області може виникнути нова екологічна катастрофа

Через дії росіян у Запорізькій області може виникнути нова екологічна катастрофа
18.09.2023 13:02

Окупаційна адміністрація на Запоріжжі запропонувала використовувати води найбільшої в регіоні річки Молочна для зрошення сільськогосподарських земель. Про це повідомляє Центр національного спротиву при Силах спеціальних операцій.

За даними повідомлення, таке рішення було прийнято через проблеми з водопостачанням та зрошенням сільськогосподарських земель на півдні Херсонської, Запорізької областей та у Криму. Ці проблеми стали актуальними через обміління Північнокримського каналу внаслідок підриву окупантами дамби Каховської ГЕС.

Центр національного спротиву передає, що через це окуповану територію Запорізької області незаконно відвідав заступник міністра сільського господарства РФ Андрей Разін, який провів зустріч з призначеною окупантами «заступником голови ради міністрів — міністром АПК та продовольчої політики» Свєтланою Шевченко.

Окупаційна адміністрація запропонувала використовувати води річки Молочна і перекидати її стік до ірригаційних каналів. Вже розпочато розчищення річища та підготовку до інженерних робіт, повідомляє Центр.

Таке рішення окупантів може призвести до збільшення солоності води в Азовському морі і створити дефіцит питної води у Мелітополі, що створює передумови для ще однієї екологічної катастрофи на ТОТ.

Підписуйтесь на Акцент в
18.09.2023 13:02


Об Авторе

Яна Учаева