Війна, Новини, Події

Чинять супротив ворогу: як школярі відносяться до «освіти» рф в окупованому Енергодарі (ВІДЕО)

Чинять супротив ворогу: як школярі відносяться до «освіти» рф в окупованому Енергодарі (ВІДЕО)
29.09.2023 15:25

В окупованому Енергодарі колаборанти скаржаться на українських школярів, які чинять супротив: відмовляються підводитися під російський гімн і ставлять вчителям «провокаційні запитання» про російську історію.

Про це все — детально інформує Акцент.

В мережі з’явилася частина сюжету з російського телебачення, на якому колаборантка, а саме — «директорка» одної з захоплених ворогом школи, скаржаться представникам так званих «нових органів освіти РФ» на українських школярів, які чинять супротив.

Як зазначає колаборантка, окупанти намагаються нав’язувати наративи «русского міра» всіми наявними методами, у тому числі — проведенням регулярних уроків «патріотизму», російської літератури та історії, втім всі їх намагання виявляються марними: діти прогулюють уроки та відмовляються вчитися.

Вона додає, що учні навчальних закладів окупованого Енергодару буквально не сприймають російську псевдоосвіту та пропаганду: за її словами, зафіксовано випадки, коли діти молодших класів принципово відмовлялися підводитися під російський гімн, а учні старшої школи ставили вчителям «провокаційні запитання» про російську «історію».

Також, після приїзду вчителів з Дагестану та Бурятії місцеві колаборанти незадоволені «якістю освіти» — її рівень «одразу погіршився», пояснює пропагандистам зрадниця: діти не хочуть відвідувати уроки, а також відсутня повага до так званих «освітян».

У Телеграм-каналах рашистів вже відреагували на цей телевізійний сюжет: там невдоволені висвітленням дійсності та не розуміють, «навіщо надавати це як тенденцію».

Побачити фрагмент сюжету роспропагандистів з освітянкою-колаборанткою тимчасово окупованого Енергодару на Запоріжжі можна нижче.

Дивіться також: Через обстріли росіян на Запоріжжі палали будинки (ФОТО)

Підписуйтесь на Акцент в
29.09.2023 15:25


Об Авторе

Александр Коваль