Новости, Общество

Депутат Запорожского горсовета заявила о сексизме в Ассоциации юристов Украины

Депутат Запорожского горсовета заявила о сексизме в Ассоциации юристов Украины
15.03.2019 14:31

Депутат Запорожского горсовета и член Ассоциации юристов Украины Елена Сидельникова заявила о сексизме среди членов ассоциации и ее незаконном исключении из организации.

Елена написала на своей странице в социальной сети, что ее исключили из ассоциации за якобы нарушение статута, при этом никакой конкретики в решении нет.

Елена пишет: «Сьогодні я дізналась про те що мене, як членкиню, виключили з АПУ за начеб то порушення статуту, при цьому жодної конкретики в рішенні не наведено, навіть відсутнє посилання на пункт статуту який я ніби то порушила. Проте мені добре відомо за чиїм поданням мене виключено. Не зумівши проявити чоловічу гідність, силу і відвагу самопроголошений керівник Запорізького відділення АПУ Дмитрий Гладкий ( самопроголошений через те,що повноваження його давно скінчились, а через саботування проведення загальних зборів за вимогою членів відділення він тримається за крісло) не терпить жінок та допускає дискримінаційну поведінку по відношенню до нас, сильних і незалежних». 

Депутат баллотировалась в совет правление, после чего ее исключили из членов ассоциации. Елена заявляет, что Дмитрию Гладкому
«саме лише думка про те що в органі управління відділенням може бути жінка стала фатальною».

«До речі для статистики: в правлінні АПУ всього одна жінка, в етичній комісії АПУ взагалі жодної жінки. Чи не є гендерна дискримінація загальним трендом і принципом діяльності АПУ».

Про сексизм в АПУ…Сьогодні я дізналась про те що мене, як членкиню, виключили з АПУ за начеб то порушення статуту,…

Опубликовано Еленой Сидельниковой Четверг, 14 марта 2019 г.

Читайте новости Запорожья в нашем Telegram: t.me/akzentzp , Twitter и подписывайтесь на канал в Youtube, а также наш Instagram.

15.03.2019 14:31

Об Авторе

Екатерина Рождественская