Війна, Новини, Події

Долітають за 30 секунд: якими ракетами і звідки росіяни обстрілюють Запоріжжя

Долітають за 30 секунд: якими ракетами і звідки росіяни обстрілюють Запоріжжя
15.04.2024 09:15

Запоріжжя знаходиться дуже близько до фронту, а більша частина області окупована. Саме цим користуються росіяни і завдають ракетних обстрілів по обласному центру.

Очільник Запорізької ОВА Іван Федоров розповів, яке озброєння найчастіше застосовує ворог і звідки здійснюються пуски.

Обстрілюють з відстані до 60 кілометрів. Між «виходами» і «приходами» проходить не більше 30 – 40 секунд. Наразі немає обстрілів Запоріжжя з С-300. Але росіяни замінили їх «Шахедами», «Іскандерами», були «Калібри, – розповів Федоров.

За словами Федорова, для захисту від повітряних атак Запоріжжя вже було доволі багато зроблена, але залишається потреба у додаткових засобах ППО. Зокрема, потрібні засоби, щоб відігнати ворожу авіацію, яка скидає КАБи. Цими бомбами Росія просто випалює прифронтові міста і села на Запоріжжі. Серед них Оріхів і Гуляйполе.

Ворог вже говорить про тритонні КАБи – вони можуть знищувати за раз цілі вулиці чи квартали», – наголосив він.

За повідомленням Генштабу, на Оріхівському напрямку ворог 9 разів атакував позиції наших захисників в районі Старомайорського Донецької області та Роботиного на Запоріжжі.

Одна жінка загинула внаслідок ворожого обстрілу Василівського району. Одного чоловіка поранено під час артобстрілу росіянами Гуляйполя.

Підписуйтесь на Акцент в
15.04.2024 09:15


Об Авторе

Ира Крамаренко