Війна, Новини, Події

Голова Запорізької ОВА запропонував посилити відповідальність за закриті укриття

Голова Запорізької ОВА запропонував посилити відповідальність за закриті укриття
24.11.2023 14:32

Вчора, очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко опублікував відео про те, як невдало спробував потрапити в укриття під час тривоги в обласному центрі.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на Юрія Малашка.

Він зазначив, що на території Запорізької області тривають запеклі бої з ворогом, лінія яких становить більше 130 км. Майже 70% області тимчасово окуповано. Цивільна інфраструктура та житлові будинки щоденно потерпають від обстрілів ворога з різних видів озброєння, у тому числі від ракет типу С-300.

Тривалість повітряних тривог становить в середньому 14-15 годин на добу. Внаслідок ворожих обстрілів зруйновано близько 13 000 цивільних об’єктів, загинуло 450 мешканців Запорізької області.

Дуже прикро, що на 638-й день війни частина керівників наших підприємств, установ, організацій, які є балансоутримувачами об’єктів фонду захисних споруд, не усвідомлюють відповідальність перед суспільством щодо забезпечення доступу громадян до сховищ в режимі 24/7!

Незалежно від партії, фракції, звертаюся до всього депутатського корпусу Верховної Ради України. В першу чергу — до народних депутатів із Запорізької області щодо невідкладного розгляду в сесійній залі змін у чинне законодавство України в частині посилення адміністративної та кримінальної відповідальності до балансоутримувачів фондів захисних споруд, — йдеться в повідомленні.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Ради національної безпеки і оборони України ще в червні 2023 року та введено в дію Указом Президента України 26 червня 2023 року.

Підписуйтесь на Акцент в
24.11.2023 14:32


Об Авторе

Ира Крамаренко