Війна, Новини, Суспільство

Кидали земляків до катівень: задокументовано злочини ще 11 зрадників на Запоріжжі

Кидали земляків до катівень: задокументовано злочини ще 11 зрадників на Запоріжжі
12.02.2024 15:27

У результаті комплексних заходів СБУ встановлено особи ще 11 колаборантів, які вступили до створеного агресором «головного управління мвс рф Запорізької області».

Про це повідомляє «Акцент».

Після отримання «посад» колаборантам видали «посвідчення» та формений одяг російського зразка, а також вогнепальну зброю. Це дозволяло їм вільно пересуватися по захопленій частині Запорізької області та проводити каральні заходи проти місцевих жителів.

Під час таких «рейдів» російські окупанти разом зі своїми поплічниками викрадали людей прямо «посеред» вулиці та відвозили їх у російські катівні. У застінках до людей застосовували жорстокі тортури, у тому числі катували струмом і протягом тривалого часу залишали без води.

«Таким чином рашисти фабрикували «справи» проти українців, яких намагалися схилити до співпраці з ворогом або визнати себе «винними» у причетності до партизанського руху. На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 КК (колабораційна діяльність)», —  повідомили у пресгрупі УСБУ в Запорізькій області.

Підписуйтесь на Акцент в
12.02.2024 15:27


Об Авторе

Игорь Гурьев