Війна, Новини, Суспільство

Командувач ОУ «Таврія» оцінив перспективи наступу ЗСУ на Токмак

Командувач ОУ «Таврія» оцінив  перспективи наступу ЗСУ на Токмак
23.09.2023 09:33

Дійти до Токмака — завдання-мінімумум для контрнаступу.

Про це заявив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ «Таврія» Олександр Тарнавський, повідомляє CNN, передає «Акцент».

«Погода може бути серйозною перешкодою під час просування, але, зважаючи на те, як ми рухаємося вперед, здебільшого без транспортних засобів, я не думаю, що погодні умови сильно вплинуть на контрнаступ», — сказав Тарнавський.

Сильні дощі восени можуть зробити землю в Україні мокрою та ускладнити пересування важкої техніки, наприклад танків, але Тарнавський зауважив, що українські сили рухаються невеликими групами, переважно пішки.П

Генерал також вважає, що великий прорив України — найбільший у цьому контрнаступі — ще попереду.

«Я думаю, що це станеться після Токмака, — прокоментував Тарнавський можливий прорив, додавши, що окупанти сподіваються на глибину своєї лінії оборони там.

Замість «лінії Суровікіна», яка є оборонною лінією, побудованою за наказом колишнього генерала Сергія Суровікіна, Тарнавський каже, що більшими проблемами є «перехрестя, лінії дерев і мінні поля між лініями дерев».

«Існує комбінація невеликих шкідливих груп оборони противника, які наразі розташовані дуже точно та компетентно. Але дії наших бійців змушують їх повільно відступати, коли вони стикаються з нашими штурмовими загонами», — наголосив Тарнавський.

Позитивно оцінюючи кінцевий результат, генерал визнав, що для успіху контрнаступу українським військам потрібно принаймні дійти до міста Токмак.

«Токмак – це ціль-мінімум. Загальна мета — дістатися до наших державних кордонів», — наголосив Тарнавський.

Токмацький напрямок, 23 вересня. DeepState
Підписуйтесь на Акцент в
23.09.2023 09:33


Об Авторе

Игорь Гурьев