Новини, Суспільство, Экономика

«Муніципальна варта» у Запоріжжі не має ліцензії на охоронну діяльність і не звітує про прибутки, — депутатка

«Муніципальна варта» у Запоріжжі не має ліцензії на охоронну діяльність і не звітує про прибутки, — депутатка
08.11.2023 15:29

Співробітники КП «Муніципальна варта» у Запоріжжі мають право лише на заходи спільно з іншими профільними органами.

Про це депутат міськради Регіна Харченко написала у своєму Facebook, передає «Акцент».

За її словами, КП створювалось для того, щоб воно охороняло комунальні об’єкти міста і заробляло кошти до бюджету. Наразі воно вже «обросло» автомобілями, фінасуванням, але не є ефективним.

«І звісно, зрозуміло, що нове КП потребує коштів. І добрі депутати ті гроші (так би мовити стартовий капітал) дали, і машини навіть їм придбали. А ліцензії все не має. Говорять, що складно знайти кадри: додалися вимоги до кандидатів (проходження війської служби, перебування в оперативному резерві) і водночас стверджують що САМЕ колишнім військовослужбовцям надається перевага у працевлаштуванні (то в чому тоді проблема зібрати потрібних людей)», — пише депутатка.

За її спостереженнями, КП без ліцензії перебирає на себе функції інших органів та установ, які не потребували такої «допомоги».

«Окрім того, якось не вʼяжеться один із напрямків : боротьба зі стихійною торгівлею (!) Невже для цього треба було ціле КП створювати !? У структурі виконавчих органів такі інстанції є. І не зрозуміло навіщо ви такі «красіві» треба, щоб співпрацювати з ГУ ДСНС України в Запорізькій області, ГУ Держпродспоживслужби у Запорізькій області, Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.Всі ці органи мають свій функціонал і штат, і бюджет на своє утримання від держави. Від вас наші мунвартівці (чи як люди лагідно кажуть «мінватовци»,ну що то за мілота) чекаємо ОХОРОННОЇ діяльності і фінансових показників по зароблянню грошей! Бо ви ціле КП, а КП — це завжди про гроші!», — зауважує Регіна Харченко.

Депутатка розкритикувала КП за бездіяльність на конкретних прикладах. За її словами, «мунвартівці» не помічають незаконних будівництв, що є профілем їхньої роботи.

«І наостанок. Ви вказали (ваш керівник) що працівники КП під час проведення заходів зі звільнення території міста від самовільно розміщених обʼєктів СПІЛЬНО з правоохоронними органами забезпечують охорону громадського порядку. Логічно виникає запитання у яких заходах за 2023 рік ваші працівники приймали участь !? Бо на березі Дніпра в районні Причалу 5 де несподівано виросли два фундаменти під будинки і так само «ВНЕЗАПНО» виріс паркан, вас щось не бачили, — наші ж ви охоронці», — зазначила вона.

Підписуйтесь на Акцент в
08.11.2023 15:29


Об Авторе

Игорь Гурьев