На Запоріжжі окупанти заарештували жінку за телефонні дзвінки до Європи

Мешканців Мелітопольського району звинувачують у “співпраці з СБУ” за спілкування із родичами в Європі.

Практика викрадення та взяття під варту мирних людей стала в окупованому Мелітополі повсякденною справою. Російські окупанти без розбору хапають будь-кого, хто опиниться під підозрою, вламуються в квартири з обшуками та заохочують стукацтво, за яке тепер обіцяють платити винагороду, про це пише Ріа-Мелітополь.

Тотальний терор застосовується загарбниками з метою утримання контролю над окупованим містом: змусити мелітопольців себе “полюбити” вони не змогли, тож перейшли до тактики залякування.

Саме з метою залякування вони зробили для кремлівських ЗМІ сюжет, головною метою якого є нагнати мелітопольцям страх, що навіть телефоном їм розмовляти тепер небезпечно.

Так, головний пропагандистський ресурс Кремля РІА опублікував висмоктану з пальця новину про затримання мешканки Мелітопольського району. За словами окупантів, така собі Людмила Нікітенко, мешканка Степанівки Приазовського району, “несвідомо передавала дані про пересування російської військової техніки, а також особисті дані мешканців свого села своїй дочці, яка проживає зараз у Нідерландах, а також сестрі, яка наразі перебуває в Чехії”. Інформацію про російських військових та місцевих зрадників-колаборантів донька жінки нібито “передавала до СБУ”.

Таким чином, загарбники намагаються переконати мелітопольців, що навіть проста житейська розмова чи листування у соцмережах можуть стати приводом для арешту.

При цьому рашисти додають, що жінка “кається у скоєному”, оскільки “просто ділилася новинами, не розуміючи, що інформація може бути передана до СБУ, і на її односельців можуть бути скоєні замахи”.

Замість вирішення реальних проблем окупованої Мелітопольщини у вигляді шалених цін, безробіття, розрухи та черг окупанти влаштовують терор і борються з “інакодумцями”, намагаючись переконати людей, що за кожний необачний вчинок, за кожне сказане невпопад слово слідкуватиме жорстока розправа.

Ира Крамаренко
Редактор