Війна, Новини, Події

На Запоріжжі окупанти знімають пропагандистський фільм: готуються до «виборів»

На Запоріжжі окупанти знімають пропагандистський фільм: готуються до «виборів»
26.05.2023 17:01

Окупанти Запорізької області знімають фільм про видимість демократії — готуються до осінніх «виборів».

Про це повідомляє Акцент з посиланням на мера Мелітополя Івана Федорова.

Зйомки стартували цього тижня, перша сцена — попередній відбір кандидатів від партії «Єдина росія». В якості режисера — завезений піарник з Красноярська Сергій Толмачов, на основі «успішного» досвіду якого свого часу зняли комедію «День виборів».

Головні «герої» — 780 претендентів до місцевих рад і держдуми рфії — колаборанти і гастролери з росії. Крупним планом робота «виїзних комісій» в стилі «де виборця зловили, там і голосує». Бригади зі скриньками, під руку з військовими обходять будинки, адреси яких підказали самі кандидати. Чиновники-колаборанти відпрацьовують декілька разів — голосують на різних дільницях, маскуючись різним одягом. Сцена з масовкою для росЗМІ — у фейковому «Мелітопольському держуніверситеті», — пише Федоров.

За його словами, «акторів-виборців» намагаються підкупити гуманітарною допомогою. Проте не допомагає — на всю окуповану частину Запорізької області охочих голосувати менше 1%.

Раніше Акцент повідомляв, про те що на ТОТ Запорізької області окупанти оголосили про початок голосування за «Єдину Росію».

Підписуйтесь на Акцент в
26.05.2023 17:01


Об Авторе

Ира Крамаренко