Війна, Новини, Суспільство

На Запоріжжі зрадниця-поліцейська організовує депортацію дітей до РФ (ФОТО)

На Запоріжжі зрадниця-поліцейська організовує депортацію дітей до РФ (ФОТО)
21.11.2023 11:29

Цього разу патріоти вирішили уславити двох мешканок смт Михайлівка.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

9Стала на шлях зради, повіривши у щасливе майбутнє з Росією, Тетяна Зубець. Незабаром після початку повномасштабного російського вторгнення жінка почала активно допомагати ворожим військам та співпрацювати з так званою новою владою.

Зрадниця стала членом російських рухів та російських гуманітарних штабів, всіляко допомагала окупаційній адміністрації в організації різноманітних заходів. Згодом стала членом регіонального штабу добровольчого руху «Ми разом». Брала безпосередню участь у проведенні фейкового референдуму, – пишуть розслідувачі evocation.info.

Крім цього, Зубець активно співпрацює з багатьма іншими російськими організаціями. Любителька «російського світу» надає гуманітарну допомогу учасникам так званої «спеціальної військової операції» і, звичайно ж, звинувачує ЗСУ у постійних обстрілах.

Еще две жительницы Мелитопольщины работают на оккупантов – чем прославились 1


Ще одна пристосуванка – 37-річна Олена Цвєтова. Ця посібниця окупантів до повномасштабної війни проживала у Кам’янці-Дніпровській. Була співробітницею правоохоронних органів, як і її чоловік, який набув слави хабарника.

Подружжя-зрадників працювало у Кам’янсько-Дніпровському районному відділі поліції. Але після російського «визволення» Цвєтова добровільно перейшла на бік загарбників.

За окупантів любителька «російського світу» влаштувалася працювати у фейковому міністерстві соцполітики до так званого відділу опіки та контролю Управління соцзахисту населення села Гюнівка.

Таким чином, добровільно влаштувавшись на роботу до окупаційної адміністрації, жінка зробила себе співучасником усіх злочинів рашистів проти мирного населення.

– Встановлено участь Цвєтової у незаконній депортації дітей, яких відбирала т.з. «служба опіки» на територію Росії, — повідомляють розслідувачі.

Крім цього, зрадниця активно агітує своїх друзів та колег підтримувати «російський світ» і публічно виправдовує агресію Росії проти України.

Еще две жительницы Мелитопольщины работают на оккупантов – чем прославились 2
Підписуйтесь на Акцент в
21.11.2023 11:29


Об Авторе

Игорь Гурьев