Війна, Новини, Події

Нарада офіцерів у госпіталі: ЗСУ накрили росіян у Токмаку (ФОТО)

Нарада офіцерів у госпіталі: ЗСУ накрили росіян у Токмаку (ФОТО)
29.11.2023 09:52

Росіяни кажуть, що облаштували у дитячому садочку госпіталь, а ЗСУ туда нанесли удар. Одночасно з цим стало відомо про загибель багатьох офіцерів армії рф.

Як інформує Акцент, все більше інформації з’являється щодо ракетного удару, що вчора ЗСУ нанесли по росіянах в окупованому Токмаку.

Зранку 28 листопада місцеві мешканці Токмаку повідомили про кулька потужних вибухів у місті — очевидно працював HIMARS. Згодом російські джерела заявили, що був нансений ракетний удар по госпіталю, де нібито постраждав медичний персонал. Про це заявив відомий окупант, колишній очільник Роскосмосу Дмитро Рогозін.

В той же час на опублікованих фото можна впізнати будівлю дитячого садочку м. Токмак. Вона зазнала серйозних руйнувань.

Ще більше напустив туману над подією російський інсайдерський телеграм-канал «Кремлівська табакерка». За інформацією російського джерела, військове керівництво окупантів вирішили провести нараду в будинку садочку (госпіталі), прикрившись пораненими військовими і розраховуючи, що українці не дізнаються про це. Проте розвідка знали про плани росіян і накрила ракетним ударом саме місце проведення наради серед офіцерів. За результатами — знищено 14 чоловік, серед них — 11 офіцерів.

Ця версія є досить логічною. Адже, якщо говорити про госпіталь, то очевидно, що ЗСУ мали інформацію про нього раніше, але не обстрілювали цей об’єкт.

Про вагомі втрати росіян серед командирського складу повідомляють й інші російські мілітарі-блогери.

Також вчора стало відомо про ймовірну загибель російського генерал-лейтенанта, заступника командуючого 14-го армійського корпусу Владіміра Завадського

Як раніше повідомляв Акцент, російська БМП-3 здійнялася у повітря після наїзду на міну на Токмацькому напрямку (ВІДЕО)

Підписуйтесь на Акцент в
29.11.2023 09:52


Об Авторе

Александр Чубукин