Окупанти до смерті закатували екс-директора Пологівського лісгоспу

Новини

Жахлива звістка: окупанти до смерті закатували Заслуженого лісівника України Володимира Носика, який донедавна очолював “Пологівське лісомисливське господарство”.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Державного агенства лісових ресурсів України.

Володимир Іванович 42 роки пропрацював в лісовому господарстві. Останні 35 років він працював в Пологівському лісгоспі, в тому числі, на посаді директора.

Володимир Носик залишався на окупованій території до останньго,
намагаючись підтримувати діяльність лісгоспу та хоча б рятувати майно.

Підписуйтесь на Акцент в