Війна, Новини, Події

При відбитті штурму на Бердянському напрямку ЗСУ знищили більше 10 танків та БМП (ВІДЕО)

При відбитті штурму на Бердянському напрямку ЗСУ знищили більше 10 танків та БМП (ВІДЕО)
30.09.2023 08:45

Ворог два дні поспіль намагався атакувати наші підрозділи та знову захопити позиції в районі Урожайного та Старомайорського Донецької області.

Як інформує Акцент, бійці ЗСУ виклали відео знищення великої ворожої бронегрупи, що намагалася контратакувати позиції українських захисників поблизу Урожайного та Старомайорського.

Так, відомий аеророзвідники Мадяр (Роберт Бровді) повідомив, що у відбитті штурму взяли участь кілька українських підрозділів аеророзвідки та артилерію, зокрема Птахи Мадяра, Дики Шершні, Shadow та артилерія 55-ї артбригади «Запорізька Січ» разом з суміжними підрозділами. Загалом протягом одного бою було знищено більше 10 одиниць наступаючої ворожої техніки.

В свою чергу підрозділ аеророзвідки «Булава» з групи аеророзвідки 3-го батальону президентської бригади ім. Б. Хмельницького, щодо оперують дронами «Дики шершні», повідомили про знищення 4 танків, 3 БМП та більше 30 окупантів з числа екіпажів та піхоти.

Наступали росіяни на схід від звільненого влітку н.п. Урожайне Бердянського напрямку. В Генштабі ЗСУ підтвердили відбиття контратак росіян в районі Урожайного та Старомайорського в останні дві доби.

Вражаючі відео можете побачити далі. Відео роботи «Диких Шершнів»

Повна відео нарізка від Мадяра та Диких Шершнів доступна в нашому телеграм-каналі:

Раніше Акцент повідомляв, як багнюка вплине на осінньо-зимовий наступ ЗСУ на Запоріжжі: аналіз військового ареророзвідника

Підписуйтесь на Акцент в
30.09.2023 08:45


Об Авторе

Александр Чубукин