Новини, Суспільство, Україна, Экономика

Приватбанк буде списувати 50% з будь-яких поповнень картки: названо причину

Приватбанк буде списувати 50% з будь-яких поповнень картки: названо причину
15.09.2023 19:01

Українець поскаржився на умови надання кредитних послуг від Приватбанку. Йому відмовили збільшити кредитний ліміт, при цьому не змогли пояснити причини такого рішення.

«І навіть оператор (не кажучи про додаток або сайт) не може надати конкретних пояснень, причин, про відмову на надання послуг «оплата частинами» та «миттєва розстрочка», а також про обмеження збільшення кредитного ліміту, всі посилаються на автоматичні рішення програми, яка за це відповідає (при цьому кожна освічена людина розуміє, що моніторить такі програми персонал, і по кожному клієнту на запит персоналу повинна виводитися інформація про причини не надання тієї чи іншої послуги)», – поскаржився клієнт банку на спеціалізованому форумі Мінфін.

У відповідь у ПриватБанку пояснили:

  • якщо на кредитній картці є борг, то з усіх надходжень на будь-які картки ПриватБанку списуватимуть 50% за рахунок погашення боргу;
  • Розмір кредитного ліміту визначають за допомогою моделі, що включає тисячі показників. Тому банківський співробітник може не знати про кожен із цих показників і посилається на автоматичне ухвалення рішення.

«Якщо на карті є прострочена заборгованість, коли на ваші рахунки надходитимуть кошти, з них списуватиметься 50% на кредитну картку до погашення прострочення. Комісія за перекази залежить від типів карток, між якими проводиться операція. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту та «Про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників. На нього можуть впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори», — пояснили у Приваті.

Підписуйтесь на Акцент в
15.09.2023 19:01


Об Авторе

Яна Учаева