Війна, Новини, Події

Путін заявив про готовність до переговорів і назвав умови

Путін заявив про готовність до переговорів і назвав умови
15.05.2024 16:00

Володимир Путін дав письмове інтерв’ю агентству Сіньхуа, в якому він знову висловив свої стандартні позиції щодо конфлікту з Україною. Він зажадав гарантій безпеки для Росії та висловив своє незадоволення через міжнародні санкції.

Початок переговорів з Україною може бути за нинішньою лінією фронту, без виведення російських військ, – путін.

Основні моменти інтерв’ю включають:

  1. Путін стверджує, що Росія прагне до «всеосяжного, стійкого і справедливого вирішення конфлікту мирним шляхом» та відкрита до діалогу, що враховує інтереси всіх сторін, включаючи інтереси Росії.
  2. Він заявляє, що головна проблема в переговорах — надійність гарантій, особливо зі сторони країн, які вважають за краще «правила, що змінюються залежно від політичної ситуації».
  3. Путін наголошує, що Росія «готова до переговорів» і згадує про начебто досягнуті домовленості у Стамбулі у 2022 році, стверджуючи, що російські війська не були вигнані з Київської області, але відійшли в рамках цих домовленостей.
  4. Позиції української сторони значно відрізняються, а їхні заяви про «зірвану мирну угоду» спростовують російські наративи.
  5. Він також висловлює підтримку китайським ініціативам щодо врегулювання конфлікту, але стверджує, що ці ініціативи не знаходять підтримки на Заході та в Україні.

За словами Путіна, Захід не готовий до чесного діалогу, намагається «покарати» Росію, ізолювати та ослабити її, постачаючи Україні зброю і фінанси, вводячи санкції і погрожуючи розчленуванням Росії.

Підписуйтесь на Акцент в
15.05.2024 16:00


Об Авторе

Яна Учаева