Війна, Новини, Події

РФ може примусово мобілізувати 80 тисяч українців на Запоріжжі та Херсонщині

РФ може примусово мобілізувати 80 тисяч українців на Запоріжжі та Херсонщині
22.09.2022 20:00

На тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей російські загарбники можуть примусово мобілізувати не менше 80 тисяч жителів.

Про це в коментарі LIGA.Life повідомив заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Анатолій Стельмах, інформує Акцент.

«У такий спосіб намагаються покрити дефіцит своєї армії.  Особливо з огляду на те, що в самій Росії добровільно воювати не хочуть. Тому російська влада оголосила часткову мобілізацію у своїй країні», – зауважує він.

Водночас, за повідомленням видання, у Мінреінтеграції нагадують, що примусова мобілізація мирного населення на тимчасово окупованих териториях, залучення цивільних людей до організації військових операцій є воєнним злочином і повністю суперечить нормам Міжнародного гуманітарного права.

Також, як повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко посилаючись на інформацію фахівців з мобілізаційної готовності, одразу ж після так званих «референдумів» про приєднання до рф в Запорізькій та Херсонській областях окупанти можуть примусити до мобілізації не менш ніш 80 тисяч місцевих жителів.

Варто зазначити, що росЗМІ з посиланням на зрадника Балицького повідомили про підписання ним фейкового указу про так зване «формування добровольчих батальйонів»: до цього окупанти повідомили про те, що вже з 1 жовтня виїзд на підконтрольну територію з окупованої буде здійснюватися «виключно по перепусткам«.

Також, як повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, вже 22 вересня на ворожому блок-пості у Василівці чоловіків віком від 18 до 35 років не пропустили в сторону Запоріжжя. Як заявив мер, мета окупантів — мобілізація чоловіків з окупованих територій в якості «гарматного м’яса» на фронт.

Підписуйтесь на Акцент в


22.09.2022 20:00


Об Авторе

Александр Коваль