Війна, Новини, Події

Російські гаубиці палали на Запоріжжі після влучань ЗСУ (ВІДЕО)

Російські гаубиці палали на Запоріжжі після влучань ЗСУ (ВІДЕО)
19.09.2023 11:30

На відео потрапив момент знищення двох російських гаубиць д30 і бк до них.

Як інформує Акцент, чергове відео успішного знищення російських гаубиць на Токмацькому напрямку було опубліковано аеророзвідниками з підрозділу BaluHub.

Відомо, що орієнтовно це сталося 17 вересня. Для здійснення операції працювали аеророзвідники BaluHub та 46 ОАеМБр.

Локація — с. Пшеничне, що в 12 км на північ від Токмаку.

Історія створення

122-мм гаубиця Д-30 вперше з’явилася на початку 60-х років. Конструкторське бюро під керівництвом Петрова скористалося трофейними німецькими розробками. Це була нова для радянської польової артилерії схема: замість двох традіційних розсувних балок, лафет має три балки, а ходова частина розміщується на верхньому верстаті.

Оперативна ситуація на Токмацькому напрямку

Наразі згідно повідомлень офіційних джерел та оглядачів продовжуються кровопролитні бої по лінії Копані — Новопрокопівка — Вербове. Передові позиції переходять по кілька разів від однієї сторони до іншої. Уповільнення темпів просування ЗСУ пов’язане зі значним підкріпленням, що направили росіяни до цього району — зокрема підрозділів двох дивізій десантно-штурмових військ. Нагадаємо, днями ЗСУ знищили командира 247-го полку ДШВ росіян в районі н.п. Вербове. На ряді діялянок ЗСУ вдало відбиває контратаки росіян. Після цього варто очікувати на нові штурми від наших бійців.

Раніше Акцент повідомляв, як ЗСУ взяли в полон шістьох окупантів на Мелітопольському напрямку (ВІДЕО)

Підписуйтесь на Акцент в
19.09.2023 11:30


Об Авторе

Яна Учаева