Війна, Новини, Події

Росіяни готуються до відступу з Херсону: Жданов про останні зміни на Півдні України

Росіяни готуються до відступу з Херсону: Жданов про останні зміни на Півдні України
21.09.2022 12:20

Військовий експерт Олег Жданов спрогнозував, що очікує росіян найближчим часом на Херсонщині. Вони вже приступили до грабежу квартир у Херсоні, готуючись до втечі з міста та правобережної частини Дніпра.

Військовий експерт Олег Жданов спрогнозував, що буде з угрупованням російських військових, які затиснуті між українськими бійцями та правим берегом Дніпра у Херсонській області. Свою думку з цього приводу він висловив в інтерв’ю «ГРОШІ«, інформує Акцент.

«Це результат нашої плідної роботи та пролитого поту і крові наших солдатів. Ми місяць «прасуємо» це угруповання з повітря та артилерії, максимально знижуючи її боєздатність за рахунок знищення логістики, матеріально-технічних запасів, – заявив Жданов. – У кінцевому підсумку однією з цілей цієї операції було примусити росіян здатися або піти, або загинути під нашими снарядами».

За словами експерта, на цей час на півдні України знаходиться не тільки найбільша за чисельністю (до 25 тисяч особового складу), але і найбільш боєздатна частина російських військ.

«Не можна сказати, скільки у процентному співвідношенні здадуться, скільки загине, скільки втече. Вони зараз вже намагаються виводити особовий склад, використовуючи легкі плавзасоби. Вже ніхто баржі не тягне, пороми на понтонах. Мости ми контролюємо, вони бояться заходити на міст, тому що в будь-який момент може прилетіти. Якась частина піде по воді на плавзасобах, якась частина загине, якась частина здасться… Оцінити дуже важко, все покаже бій. Все буде залежати від того, чи буде їм куди бігти», – зазначив Жданов.

Тим часом росіяни вже грабують квартири херсонців в обласному центрі.

«У Херсоні тилові частини починають грабіж квартир. Є інформація від місцевих жителів, що вони обносять квартири, відбирають побутову техніку. Вони прекрасно розуміють, що у них десь там є в запасі човен, пліт якийсь, і вони з цим барахлом попливуть на лівий берег. А у тих, хто на передовій, дві думки: як би не загинути, і якщо нікуди бігти, то давайте здаватися в полон», – додав експерт.

Втрати росіян за 20 вересня на Херсонщині та Миколаївщині

За минулу добу ЗСУ нанесли потужне ураження військоим силам російської федерації на Півдні України.

Так, зокрема, На Херсонщині та Миколаївщині ЗСУ зібрали гарний «врожай» за вчора та «дозбирали» за попередні дні. Оііційно, в ОК «Південь» підтвердили знищення:

  • 7 танків
  • 4 гаубиць «Мста-С» та «Мста-Б»
  • 2 САУ «Акація»
  • 4 інших САУ
  • 19 од. авто- бронетехніки
  • 151 рашиста

Дорозвідка попередніх бавовн свідчить про знищення ще 62 рашистів, 5-ти ББМ, складу з БК та пункту управління.

Підписуйтесь на Акцент в
21.09.2022 12:20


Об Авторе

Александр Чубукин