Війна, Новини, Події

Росіяни намагалися повернути втрачені позиції на Запоріжжі (КАРТА)

Росіяни намагалися повернути втрачені позиції на Запоріжжі (КАРТА)
29.09.2023 10:03

У Генштабі повідомили про спроби росіян повернути втрачені позиції на Запоріжжі.

На Запорізькому напрямку, противник намагався відновити втрачене положення в районі Червоного Запорізької області, але успіху не мав, — йде мова в повідомленні.

Раніше ми писали, що  ЗСУ продовжують вести наступ на Мелітопольському напрямку (КАРТА).

Також в Інституті вивчення війни заявили, що українські підрозділи на Бахмутському напрямку вийшли за територію населених пунктів Андріївка та Кліщіївка.

Ситуація на інших напрямках від Генштабу

В зоні відповідальності ОСУВ “Північ” на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в бєлгородській області.

В зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському та Бахмутському напрямках противник наступальних (штурмових) дій не вів. На Лиманському напрямку Сили оборони успішно відбили атаку противника в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області.

В зоні відповідальності ОСУВ “Таврія” на Авдіївському напрямку противник намагався відновити втрачене положення в районі південніше Авдіївки Донецької області, але успіху не мав. Крім того, наші захисники успішно відбили атаку ворога в районі Невельського Донецької області. 

На Мар’їнському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки Донецької області, де протягом минулої доби здійснив 6 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Також, наші захисники успішно відбили атаку ворога в районі Новомихайлівки Донецької області. 

На Шахтарському напрямку українські воїни успішно відбили атаку противника в районі Урожайного Донецької області. 

Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. 

В зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку Сили оборони ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують склади забезпечення та наносять успішне ураження по тилах противника. 

Підписуйтесь на Акцент в
29.09.2023 10:03


Об Авторе

Яна Учаева