Новини, Суспільство

Сьогодні в Запоріжжі не здійснюватиметься перевезення пасажирів на двох маршрутах громадського транспорта

Сьогодні в Запоріжжі не здійснюватиметься перевезення пасажирів на двох маршрутах громадського транспорта
08.04.2024 07:37

Про це повідомляє Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради.

Комунальні автобуси

— з Бородінського мкрн (маршрути №18, 72) та Осипенківського мкрн (маршрут №17) слідують від вул. Гребельної через бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна,  вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли   (вул. Таганську), Арковий міст, о. Хортицю, пр. Металургів, вул. Богдана Хмельницького, через пл. Запорізьку, пр. Соборний, далі за своїми маршрутами та в зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);

— «Завод «Запоріжкабель» — пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №8) від кінцевої зупинки «Завод «Запоріжкабель», вул. Гребельна, через  бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна, вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та в зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);

— «вул. Піщана – пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №3) від вул. Сергія Синенка через  вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та в зворотному напрямку.

Тролейбусні маршрути:

з Космічного мкрн (маршрут №8) та Південного мкрн (маршрут №3) слідують по пр. Соборному до площі Запорізької та в зворотному напрямку.

Тролейбусні маршрути №11 та №17 організовано сполученням «вул. Сєдова – пл. Запорізька».

У зв’язку з закінченням ремонтних робіт стрілочного переводу на    пл. Транспортній, рух трамвайних маршрутів №№ 3, 10, 12, 14,15,16 та автобусного маршруту № 56 здійснюється згідно з затвердженими схемами руху.

У зв’язку зі зміною схеми організації дорожнього руху по о. Хортиця, зупинку «Хортицька академія» в напрямку лівобережної частини м. Запоріжжя для автобусних маршрутів з Хортицького району тимчасово відмінено.

У зв’язку з відсутністю можливості підприємством ТДВ «Автопарк» обслуговування за автобусними маршрутами № 87 «пр. Металургів-Аптека (вул.Рубана)» та № 55 «вул. Рубана-вокзал Запоріжжя-1», перевезення пасажирів за цими маршрутами  тимчасово  не здійснюватимуться.  

Інші автобусні та тролейбусні маршрути працюють за затвердженими схемами руху маршрутів.

Підписуйтесь на Акцент в
08.04.2024 07:37


Об Авторе

Андрей Бездольный