Війна, Новини, Події, Суспільство

Терор і фільтрація: окупанти активніше роблять облави в селах Мелітопольщини

Терор і фільтрація: окупанти активніше роблять облави в селах Мелітопольщини
10.02.2024 14:01

Росіяни продовжують терор проти мирного населення захопленої Мелітопольщини. У селах району вони проводять фільтрацію, щоб виявити нелояльних окупаційній владі місцевих мешканців.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М«.

З людьми окупанти не церемоняться, без найменших коливань заходять у будинки та влаштовують там обшуки та допити.

«У нас вони шукали людей, які не зробили собі раша-паспорти», — повідомляє мешканка одного з населених пунктів району. — Приїхали. Їх було десь 12 солдат. Заблокували село на в’їзд та виїзд і почали шмон.

Двох чоловіків, в кінці кінців, забрали в невідомому напрямку. А їх родичам сказали, щоб не хвилювалися. Мовляв, якщо їхні чоловіки будуть слухняними, а деякі визнають свої помилки, вони повернуться додому, можливо, навіть своїми двома.

У будинках, де господарів не було вдома, рашісти просто вибивали двері. А де-де навіть лазили в приміщення через розбиті вікна, щоб забрати продукти чи майно селян.

У сусідки моєї з серванта витягли колекційне вино. Ніяк не наїдяться, уроди… — пише в соцмережах мешканка Мелітопольського району.

Слід відзначити, що подібні облави та обшуки російські військові регулярно. Перевіряють телефони, вміст сумок, вилають про сусідів та тих, хто де служив. На передодні фекових виборів, які на Мелітопольщині вирішили проводити достроково, фільтрація посилилась. Силовики з різних відомств регулярно проводять рейди та навчання.

Підписуйтесь на Акцент в
10.02.2024 14:01


Об Авторе

Игорь Гурьев