Війна, Новини, Події

У Чорному морі вдвічі збільшилася кількість ракетоносіїв РФ

У Чорному морі вдвічі збільшилася кількість ракетоносіїв РФ
29.09.2023 19:03

У Чорному морі сьогодні, 29 вересня, у порівнянні з 28 числом вдвічі зросла кількість ворожих ракетоносіїв.

Як повідомляють Військово-морські сили Збройних сил України, станом на 08:00 сьогодні, 29 вересня, в Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають сім ворожих кораблів. Серед них два — носії крилатих ракет морського базування «Калібр». Загальний залп, якій несуть ці бойові одиниці російського флоту, складає до 14 ракет.

За даними ВМС ЗСУ, в Азовському морі на бойовому чергуванні перебуває один ворожий корабель, стільки ж — в Середземному морі. На вказаний час російські ракетоносії в цих морях не зафіксовані.

Зазначається, що лише за минулу добу в інтересах РФ прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили до Азовського моря 35, імовірно, торговельних суден. З них 5 рухалось з протоки Босфор. До Чорного моря пройшло в інтересах держави-агресора 14 суден, з них 6 продовжили рух у напрямку протоки Босфор.

«РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 року, вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS) на цивільних суднах в акваторії Азовського моря», — зазначили українські військові.

Підписуйтесь на Акцент в
29.09.2023 19:03


Об Авторе

Яна Учаева