Новини, Суспільство

У Мелітополі інфекційна лікарня переповнена: дитсадки закривають на карантин, — ЗМІ

У Мелітополі інфекційна лікарня переповнена:  дитсадки закривають на карантин, — ЗМІ
23.09.2023 15:03

Ось уже котрий день до шкіл і дитячих садочків Мелітополя та району надходять скарги від батьків на симптоми отруєння у дітей.

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент«.

Інфекційна лікарня переповнена пацієнтами. А деякі дитячі садки та школи довелося закрити на карантин. Як повідомляють місцеві жителі, діти лежать з отруєнням. Симптоми нагадують ротавірусну інфекцію.

⁃ Привезли прокислий обід. Дуже багато дітей у Терпінні, Вознесенці, Мирному отруїлися. Хворіють не тільки діти, а й вчителі, вихователі, охорона, тобто, всі, хто обідав. Школи та дитячі садочки закриті на карантин, — розповідають читачі.

— У селищі Мирне на карантині школа та дитячий садок. Лікарі проводять аналіз. Підозра на сальмонельоз, — розповідають місцеві жителі.

Примітно, що в Бердянську така сама епідемія.

«Мовчання «ягнят» можна пояснити тим, що всі підряди на шкільне харчування йдуть через сірого кардинала — тіньового гауляйтера Мелітополя єдиноросівця Сергія Золотарьова. Перший заступник керівника ВЦА Г. Данильченко нещодавно отримав посаду секретаря фейкової міськради», — йдеться у тексті.

Багатомільйонні підряди на постачання продуктів до шкіл отримала саме сімейна компанія чиновника — ТОВ «Агроарсенал-3», зареєстрована в листопаді минулого року в селі Семенівка Мелітопольського району. 

В Мелитополе и районе оккупанты отравили школьников – инфекционная больница переполнена (фото)
Підписуйтесь на Акцент в
23.09.2023 15:03


Об Авторе

Игорь Гурьев