Війна, Новини, Події

У Мелітополі син окупанта тримає в страху дітей

У Мелітополі син окупанта тримає в страху дітей
03.04.2024 14:31

У Мелітополі на дитячому майданчику 12-річний хлопчик із Росії систематично жорстоко бить дітей. Батьки на проблему не реагують.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Нерідко діти бувають агресивними та забіячними, таким чином вони реагують на стрес, обстановку в сім’ї, висловлюють свої почуття. На жаль, далеко не всі батьки вчасно та адекватно реагують на прояви жорстокості дітей, що призводить до скандалів.

Так, за словами мелітопольців сімейство російського вояка, перетворило на пекло життя дітей одного з мікрорайонів міста.

У нашому будинку по вул. Осипенко оселилася родина із Росії. Він несе службу в Мелітополі, а вона влаштувалася вихователькою до дитячого садка, – розповідають мелітопольці. – У них хлопчик, Сергій, 12 років. Дуже агресивний. Коли діти виходять погуляти на майданчик, він на всіх нападає із кулаками.

За словами місцевих жителів, матері підлітка неодноразово говорили, щоб стежила за дитиною, бо через неї хлопці приходять додому із синцями. Але адекватної реакції не було, навпаки дружина рашиста перейшла до погроз.

  • Сама вихователь за фахом, а сина виховати як слід не може. На скарги вона відповідає: «У такому віці дітям не можна нічого забороняти. Якщо хоче побитися, нехай це буде його особистим досвідом». А коли люди сказали, що напишуть на неї заяву до поліції, жінка не розгубилася. – А ви знаєте, ким працює мій чоловік? Я вам не радила б псувати з нами стосунки, інакше пошкодуєте, — заявила дамочка».

З великою ймовірністю, дитина поводиться агресивно, оскільки є жертвою домашнього насильства всередині своєї сім’ї. Адже ні для кого не секрет, що вояки другої армії світу найчастіше мають цілі букети психічних захворювань, а традиційне для росіян пияцтво лише посилює ситуацію і перетворює люблячих батьків на тиранів.

Підписуйтесь на Акцент в
03.04.2024 14:31


Об Авторе

Игорь Гурьев