Війна, Новини, Суспільство

У мерії відреагували на фейк окупантів про Запоріжжя

У мерії відреагували на фейк окупантів про Запоріжжя
09.04.2022 17:15

Анатолій Куртєв розповів про фейк окупантів.

Про це він написав у телеграм-каналі:

Ворожі пропагандисти розповсюджують фейк про те, що у Запоріжжі закрито муніципальний телеканал. І зроблено це начебто через те, що телеканал займав проросійську позицію.  

Як можна прокоментувати цю «сенсацію»? 

Вчора взяв участь у передачі на нашому муніципальному каналі «МТМ». Розповів, як живе Запоріжжя під час війни.

Тоді я навіть не здогадувався, що телеканал давно «закритий», а всі працівники, «хто зміг», виїхали до росії та отримують російське громадянство.

Хочу «заспокоїти» ворога. Телеканал продовжує свою роботу та доносить правдиву інформацію до містян. Керівництво телеканалу та журналісти також на місці, а не стоять у черзі за російським громадянством.

Колектив телеканалу ще у березні дійсно прийняв рішення змінити логотип на телеканал «МТМ». Запорізькі медійники офіційно заявили, що не хочуть, щоб їх асоціювали з вбивцями, які прийшли на українську землю.

Однак зміна логотипу не означає зміни творчого колективу, редакційної політики, а тим більше закриття телеканалу.  У цьому запоріжці можуть переконатися, просто переключивши свій телевізор на телеканал «МТМ».

Ще раз закликаю вірити лише офіційним джерелам інформації. Інформаційна безпека – одна з складових нашої майбутньої перемоги. 

Подписывайтесь на Акцент в

09.04.2022 17:15


Об Авторе

Яна Учаева