Війна, Новини, Події

У Нацгвардії розповіли, яка головна ціль ворога на Запоріжжі

У Нацгвардії розповіли, яка головна ціль ворога на Запоріжжі
08.04.2024 08:40

У повідомленні Національної гвардії України зазначається, що російські війська прагнуть взяти під контроль село Роботине на території Запорізької області. Зусилля агресора зосереджені на збільшенні кількості авіаційних ударів по цивільних об’єктах.

За інформацією Анастасії Кіріченко, керівника прес-служби військової бригади «Спартан», війська противника неодноразово намагалися прорвати оборону та увійти до Роботиного, але їхні спроби закінчувалися невдалими.

Протягом останнього дня було здійснено дві спроби атак на позиції українських захисників на Оріхівському напрямку, зокрема в районі Старомайорського в Донецькій області, з використанням авіаційної підтримки.

Війська агресора, використовуючи бронетехніку, намагаються відновити втрачені позиції та продовжують атаки, особливо активізуючись вночі та на світанку. Їх тактика часто передбачає використання малих груп для штурмових дій.

Незважаючи на інтенсивність атак, українські захисники стійко тримають оборону, активно протистоячи спробам ворога просунутися вглиб території.

Підписуйтесь на Акцент в
08.04.2024 08:40


Об Авторе

Яна Учаева