Новини, Суспільство

У ЄС змінять правила в’їзду для українців: кому знадобиться дозвіл

У ЄС змінять правила в’їзду для українців: кому знадобиться дозвіл
15.09.2023 17:01

Правила подорожей до Європи змінилися. Починаючи з 2024 року, близько 1,4 мільярда людей з понад 60 безвізових країн повинні мати дозвіл на подорожі для в’їзду в більшість європейських країн.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на сайт ETIAS.

Дозвіл на поїздку ETIAS є обов’язковою умовою в’їзду для безвізових громадян, які подорожують до будь-якої з цих 30 європейських країн . Він прив’язаний до паспорта мандрівника. Він дійсний до трьох років або до закінчення терміну дії паспорта, залежно від того, що настане раніше. Якщо ви отримуєте новий паспорт, вам потрібно отримати новий дозвіл на подорож ETIAS.

Маючи дійсний дозвіл ETIAS на подорожі, ви можете в’їжджати на територію цих європейських країн скільки завгодно для короткотермінового перебування – як правило, до 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду. Однак це не гарантує вхід. Коли ви прибудете, прикордонник попросить показати ваш паспорт та інші документи та переконається, що ви відповідаєте умовам в’їзду.

Ви можете заповнити форму заявки за допомогою офіційного веб-сайту ETIAS або мобільного додатку ETIAS. Подача заявки на отримання дозволу на подорож ETIAS коштує 7 євро, хоча деякі мандрівники звільняються від сплати цього збору.

Підписуйтесь на Акцент в
15.09.2023 17:01


Об Авторе

Ира Крамаренко