Новини, Суспільство

У Запоріжжі фіксують збільшення зацікавлених у вступі до лав ЗСУ

У Запоріжжі фіксують збільшення зацікавлених у вступі до лав ЗСУ
15.04.2024 13:32

Іван Федоров, голова ЗОВА, заявив про значний приплив кандидатів, зацікавлених у вступі до лав Збройних Сил України, що свідчить про зростаючий патріотичний дух серед місцевих жителів.

За його словами, «Мешканці Запорізької області як ніхто розуміють — ворог поруч, зупинити його можна тільки разом.» У зв’язку з цим за останні три тижні до Центру надійшло 117 заявок від громадян, які прагнуть захистити свою державу.

Центр рекрутингу в Запоріжжі активно працює над відбором кандидатів. Згідно з наданою інформацією, «чоловіки та жінки різних професій і вікових категорій, від 18 до 61 року, звернулися за можливістю служити країні.» Спеціалісти центру вже склали 57 анкет кандидатів, 37 з яких було передано до військових частин.

Центр наголошує, що він не вручає повістки, а замість цього надає повний супровід кандидатам від консультацій по вакансіях до призначення на посаду, що підкреслює його роль у підтримці волонтерського духу серед населення.

Зазначають, що є багато цивільних посад, які потрібні ЗСУ: бухгалтери, медики, діловоди, музиканти. Це не обов’язково бойові посади. Звертатися можуть усі бажаючі віком від 18 до 60 років.

Підписуйтесь на Акцент в
15.04.2024 13:32


Об Авторе

Яна Учаева