Новини, Події, Суспільство

У Запоріжжі патрульна поліція розшукала двох коней, які бігали містом (ФОТО)

У Запоріжжі патрульна поліція розшукала двох коней, які бігали містом (ФОТО)
29.11.2023 10:01

Патрульні поліцейські оперативно розшукали двох коней, які бігали містом й наробили «галасу» в соціальних мережах.

Так, нагадаємо, що вчора Акцент писав про те, що у соцмережах було опубліковано відео, на якому видно коня без вершника, який біг по мосту серед автівок. Спершу інспектори оперативно прибули на Прибережну автомагістраль, де й був помічений перший скакун. Поспілкувавшись з громадянами, патрульні зʼясували, що кінь побіг в посадку.

Відтак, ретельно відпрацювавши територію біля річки Дніпро, патрульні побачили наляканого красеня. Обережно підійшовши, аби той не почав тікати, інспектори заспокоювали скакуна й розпочали пошуки господаря.

На щастя, власниця зателефонувала на лінію 102 та повідомила про свою згубу, завдяки чому вдалося швидко передати Афіну, саме таку кличну мала знайда, господарю.

Іншого красеня, який біг дорогою, патрульні зупинили у Хортицькому районі. Спільними зусиллями з попереднім власником вдалося знайти господаря і цього згуби. Як надалі вдалося встановити, наляканого скакуна вкусила собака тож він перелякався та втік з конюшні. Цілого та неушкодженого патрульні передали господарю.

Підписуйтесь на Акцент в
29.11.2023 10:01


Об Авторе

Ира Крамаренко