Новини, Події

У Запоріжжі патрульні врятували підлітка, який впав у річку й застряг у мулі (ВІДЕО)

У Запоріжжі патрульні врятували підлітка, який впав у річку й застряг у мулі (ВІДЕО)
28.11.2023 14:33

Нещодавно патрульні отримали виклик про те, що двоє дітей загубилися під час прогулянки в Шевченківському районі Запоріжжя, один із хлопців впав у річку та тривалий час не може самостійно вибратись.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на патрульну поліцію.

Патрульні ретельно обстежували всі берегові ділянки, гучно кликавши дітей, й одночасно підтримували телефонну розмову з одним із хлопчиків. Ситуація ускладнювалася тим, що на вулиці була морозна температура, до того ж хлопчик зовсім не орієнтувався на місцевості, а його телефон мав низький заряд.

Згодом патрульні віднайшли 13-річну дитину. Максим був по плечі у воді, і не міг рухатися, оскільки занурився в мулисте дно. Через щільні зарості очерету інспектори пробралися до знесиленого хлопця та врятували його.

Патрульні одразу переодягнули дитину в сухий одяг, а рятувальники, які прибули на допомогу, донесли Максима до патрульного авто. Надалі охоронці порядку передали дитину медикам.

Товариша Максима знайшли згодом, промерзлий та наляканий хлопець бродив хащами на іншому березі. Сергій дуже зрадів, коли побачив інспекторів. Дитину також ушпиталили до медичного закладу.

Підписуйтесь на Акцент в
28.11.2023 14:33


Об Авторе

Ира Крамаренко