У Запоріжжі підприємство незаконно використовувало ділянку землі й заборгувало місту 19 млн гривень
17:12 21 Грудня 2022
Новини
Промислове підприємство, яке є одним із найбільших у Східній Європі виробників абразивів, на території Шевченківського району м. Запоріжжя використовує земельну ділянку комунальної форми власності площею майже 50 га без укладення договору оренди землі.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури.
З повідомлення можна здогадатися, що мова йде про Запорізький абразивний комбінат.
Як виявилося, протягом 2 років орендна плата за використання землі не сплачується. Як наслідок – місцевий бюджет недоотримав за фактичне користування земельною ділянкою майже 19 млн грн.
Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (пп. 14.1.147, п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України).