Новини, Події, Суспільство

У Запоріжжі провели рейд на «дикому» пляжі (ФОТО)

У Запоріжжі провели рейд на «дикому» пляжі (ФОТО)
10.07.2024 12:32

Вчора, 9 липня, фахівці ДСНС разом з представниками поліції та органів місцевого самоврядування провели рейд на дикому пляжі в Запоріжжі. У місті продовжує діяти заборона купання на усіх пляжах міста.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на міську раду Запоріжжя.

Так, пляж розташований за ТЦ «Епіцентр» в Олександрівському районі і зовсім не пристосований для відпочинку.

Це місце вкрай небезпечне через складний рельєф дна, що спричиняє велику швидкість течії. Купатися там категорично заборонено. Лише у червні цього року на пляжі сталося 3 небезпечні події. Під час однієї вдалося врятувати хлопчика (2012 р. н.). На жаль, під час інших подій двох людей врятувати не вдалося, з них одна дитина 2011 року народження, — зазначив головний інспектор відділу техногенної безпеки Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Владислав Шаповалов.

Такі рейди пляжами Запоріжжя проводяться регулярно. Крім того, щодня з 10:00 до 11:00 та з 18:00 до 19:00 водний простір річки Дніпро патрулює водолазно-рятувальна служба аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в Запорізькій області. Вони також попереджають відпочиваючих про заборону купання, забезпечуючи додаткову безпеку громадян.

Підписуйтесь на Акцент в
10.07.2024 12:32


Об Авторе

Ира Крамаренко