Новини, Суспільство

У Запоріжжі сьогодні нараховують соціальні виплати

У Запоріжжі сьогодні нараховують соціальні виплати
05.04.2024 13:10

У Запоріжжі сьогодні, 5 квітня, сім’ї з дітьми отримують соціальні виплати у розмірі 860 гривень на догляд за кожною дитиною віком до трьох років.

Ця інформація активно обговорюється у соціальних мережах:

  • Дитячі приват Хортицький зайшли
  • Пришли детские Приват, Коммунарский район.

В Україні кожна сім’я, у якій народилася дитина, має право на отримання матеріальної допомоги від держави. Розмір цієї допомоги становить 860 гривень щомісяця та виплачується до досягнення дитиною трьох років. Така підтримка є важливою складовою соціальної політики країни, маючи на меті забезпечити додаткову фінансову підтримку сім’ям з маленькими дітьми.

Коли приходять дитячі гроші в Запоріжжі

Виплати на дитину не мають фіксованої дати, і можуть варіюватися в залежності від ряду факторів. Державна казначейська служба України переказує кошти в комерційні банки на початку кожного місяця, після чого вони зараховуються на картки одержувачів. Зазвичай цей процес триває не більше трьох днів, тому виплати можуть бути доступні на рахунках сімей з 5 по 15 число кожного місяця.

Якщо не приходять гроші на дитину 860 гривень

У випадках, коли виплати затримуються або не надходять зовсім, Міністерство соціальної політики рекомендує звертатися до органу соціального захисту населення за місцем фактичного або тимчасового проживання. Затримки можуть бути пов’язані з різними факторами, включаючи обмежені ресурси державного бюджету, особливо в періоди, коли фінансування національної безпеки та оборони є пріоритетним.

Крім того, за додатковими роз’ясненнями можна звернутися на урядову гарячу лінію за номером 15-45, де нададуть всю необхідну інформацію та допомогу щодо отримання соціальних виплат.

Підписуйтесь на Акцент в
05.04.2024 13:10


Об Авторе

Яна Учаева