Війна, Новини, Події

У Запоріжжі знайшли ще 300 тон гуманітарки на складах підприємств: офіційний коментар ЗОВА

У Запоріжжі знайшли ще 300 тон гуманітарки на складах підприємств: офіційний коментар ЗОВА
24.11.2023 16:32

У Запоріжжі на складах підприємств було виявлено 200 і 300 тонн гуманітарної допомоги. Ситуацію прокоментував очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко під час брифінгу.

Про це повідомляє Акцент.

Так, днями повідомлялося, що на базі одного з підприємств виявлено близько 200 тонн матеріальних цінностей, які зберігалися там ще з 2022 року без відповідних договорів. За словами Малашко, спеціальна комісія провела оцінку й видала гуманітарку людям з громад і військовим.

Однак також на інших складах було виявлено ще 300 тонн допомоги.

Ще вчора я відвідав два підприємства, на яких також знаходиться близько 300 тонн гуманітарної допомоги, яка була передана від наших партнерів. Серед них продукти харчування, речі першої необхідності, які мали б роздатися нашим людям. Більше того, деякі продукти вже зіпсовані. Я вважаю, що це наслідок злочинної роботи службовців обласної адміністрації, — прокоментував Малашко.

Він анонсував «жорсткі кадрові рішення», щоб люди, які були відповідальні за це, отримали покарання. Також він зазначив, що тривають слідчі дії. За його словами, деякі чиновники адміністрації погодилися пройти поліграф. Їхні імена не розкриваються, однак відомо, що поліграф показав неправдиві показання щодо перевищення службових обов’язків і не тільки.

Підписуйтесь на Акцент в
24.11.2023 16:32


Об Авторе

Ира Крамаренко