Новини, Суспільство

У Запорізькій області два приватних підприємства отримали статус критично важливих для економіки

У Запорізькій області два приватних підприємства отримали статус критично важливих для економіки
11.06.2024 15:02

Про це повідомляє «Акцент».

Відповідні розпорядження голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Івана Федорова від 03.06.2024 року були опубліковані на офіційному сайті Запорізької облдержадміністрації.

Як йдеться в документах, статус критично важливих підприємств для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період у Запорізькій області отримали фермерське господарство «Булан» та товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок».

ФГ «Булан» має важливе значення для задоволення потреб територіальних громад в особливий період у Запорізькій області (підпункт 4 пункту 2 Порядку). Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 13.04.2023 № 183 «Про затвердження критеріїв визначання підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період у Запорізькій області», зі змінами, відповідає двом критеріям:

  • здійснює оброблення угідь сільськогосподарського призначення для провадження сільськогосподарської діяльності на площі 227,0977 га;
  • має основний вид діяльності згідно з кодами класифікації видів економічної діяльності — 01.11 «Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур».

ТОВ «Світанок» має важливе значення для задоволення потреб територіальних громад в особливий період у Запорізькій області (підпункт 4 пункту 2 Порядку). Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 13.04.2023 № 183 «Про затвердження критеріїв визначання підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період у Запорізькій області», зі змінами, відповідає двом критеріям:

  • здійснює оброблення угідь сільськогосподарського призначення для провадження сільськогосподарської діяльності на площі 471,1556 га;
  • має основний вид діяльності згідно з кодами класифікації видів економічної діяльності — 01.11 «Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур».
030624N356P

030624N355P

Приватні підприємства відповідають критеріям, визначеним у розпорядженні голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 13 квітня 2023 року № 183 «Про затвердження критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період у Запорізькій області», яке зареєстроване у Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Одеса) 18 квітня 2023 року за № 39/596, зі змінами.

Підписуйтесь на Акцент в
11.06.2024 15:02


Об Авторе

Андрей Бездольный