У жителя Запоріжжя вилучили 1,4 кілограми наркотиків (ФОТО)

Новини

Запорізькі поліцейські провели санкціоновані обшуки та вилучили у двох громадян марихуану.

Про це повідомляє ГУНП у Запорізькій області, передає “Акцент”.

Дізнавачі за оперативною інформацією працівників карного розшуку провели два результативних обшуки у мешканців Запорізького та Заводського районів міста. Загальна вага вилучених наркотичних речовин – близько 1,4 кілограма

Минулого тижня в рамках відкритих кримінальних проваджень щодо незаконного обігу наркотичних засобів, проведено обшук у 35-річного мешканця Запорізького району. За місцем його проживання виявлено та вилучено паперові згортки з висушеною та подрібненою речовиною сіро-зеленого кольору рослинного походження (попередньо – марихуана). Загальна вага вилученого – близько 500 грамів

Цього ж дня дізнавачами проведено ще один санкціонований обшук в оселі 32-річного мешканця Заводського району. В результаті заходу виявлено та вилучено скляну ємність з речовиною рослинного походження, насіння, висушену рослину без коріння (попередньо – марихуана), а також пристрій для паління. Загальна вага вилученого близько 900 грамів.

Усе вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

За обома фактами триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України

Підписуйтесь на Акцент в