Новини, Суспільство, Україна

«Укрпошта» випускає нові марки: як вони виглядають (ФОТО)

«Укрпошта» випускає нові марки: як вони виглядають (ФОТО)
25.09.2023 19:02

«Укрпошта» випускає нові марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною» із зображенням Challenger 2, Leopard 2, Patriot, CAESAR та M2 Bradley. Передзамовлення марок розпочинається вже 25 вересня

Про це очільник «Укрпошти» Ігор Смілянський повідомив у Мережі.

«Друзі, в кінці минулого тижня ми усі із задоволенням спостерігали за тим, як ракети Storm Shadow перетворились на «хоть камни с неба» та влучили у штаб тимчасово розквартированого флоту росії у нашому Криму. Ну, і Президент привіз чергові подарунки від наших іноземних партнерів. Тому, думаю, варто подякувати їм за допомогу», – йдеться в заяві Смілянського.

Із цієї нагоди «Укрпошта» оголошує випуск марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною». Передзамовлення на новий поштовий блок стартує вже 25 вересня. Цей блок – благодійний, мета якого – зібрати кошти на дрони для війська. На марках зображені культові Challenger 2, Leopard 2, Patriot, CAESAR та M2 Bradley.

«Назви, які відтепер знайомі усім. Назви, які з острахом та заздрістю звучать на пропагандистських каналах, бо усі знають, як ця техніка показує себе у бою», – зауважив керівник «Укрпошти».

«Одразу відповім, чому ще немає ATACMS, Storm Shadow, Taurus і т.п. Ракетна серія обов’язково буде, але трохи згодом», – додав він.

Передзамовлення на марки можна зробити просто зараз за цим посиланням. А придбати поштовий блок у відділеннях можна буде від 29 вересня.

«Де, як і з ким будемо запускати марку я Вам поки не скажу, але то буде круто!» – запевнив Смілянський.

Підписуйтесь на Акцент в
25.09.2023 19:02


Об Авторе

Яна Учаева