Новини, Події, Суспільство

В Енергодарі окупанти хочуть поновити навчання у школах з 1 вересня за новою програмою

В Енергодарі окупанти хочуть поновити навчання у школах з 1 вересня за новою програмою
06.07.2022 14:30

В Енергодарі окупанти заявили про те, що з 1 вересня мають намір почати новий навчальний рік по російським програмам. Водночас очевидно, що загарбники відчувають великий кадровий дефіцит і реалізувати свої наміри їм буде дуже важко.

Про це повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов, передає Акцент.

Так званою окупаційною військово-цивільною адміністрацію вже неодноразово оголошувався набір вчителів серед місцевих освітян. Але бажаючих прийняти пропозицію рашистів майже не виявилося. Тож в Енергодар мають намір завозити вчителів з Криму та рф.

Та ми радимо їм не квапитися з пакуванням чемоданів, бо прийдеться дуже швидко іх збирати в зворотньому напрямку. Адже є велика і дуже очікувана вірогідність, що новий навчальний рік Енергодар розпочне під українськими прапорами, в звільненому від окупантів місті, — пише Орлов.

Всю актуальну інформацію щодо отримання атестатів та організації освітнього процесу в умовах війни можна отримати на телеграм -каналі Освіта Енергодара https://t.me/+esRdBh2jvt8yMzZi та задати питания на електронну пошту osvita.energodar@gmail.com.

Підписуйтесь на Акцент в
06.07.2022 14:30


Об Авторе

Ира Крамаренко