Новости, Общество, Политика

В Запорожье криминалитет «зарабатывает» от имени прокурора области

В Запорожье криминалитет «зарабатывает» от имени прокурора области

15-6

Прокурор Запорожской области Валерий Романов поведал о том, что некие политические провокаторы и криминальные элементы пытаются дискредиторовать власть в регионе. На свой странице в Фейсбук Романов сделал соответствующее заявление для СМИ.

Как сообщает Романов, криминальные элементы Запорожья осуществляют звонки директорам отдельных предприятий, и от его имени либо его заместителей настоятельно просят перечислить определенные суммы денег «в благотворительынх целях». Ранее, по словам Романова, точно также «работали» используя имя главы Запорожской ОГА — Константина Брыля.  По словам Романова — это провокации и мошенничество, целью которого является легкая нажива и дискредитация органов прокуратуры в глазах общества. Ничем таким власти не занимаются.

Примечательно, но прокурор не называет конкретно, что за криминальные элементы осуществляют эти звонки.

Текст заявления полностью:

У зв’язку з діями цинічних шахраїв, звертаюсь до представників ЗМІ з проханням поширити важливу інформацію!

Сьогодні зухвалі зловмисники, серед яких – кримінальні елементи регіону, здійснили ряд телефонних дзвінків керівникам окремих підприємств Запоріжжя та начебто від мого імені та від імені моїх заступників вимагали здійснити перерахунок грошових коштів «у благодійних цілях».
Відповідна злочинна схема не є новою — відповідні випадки вже мали місце в нашому регіоні. Раніше зловмисники вже діяли за аналогічною схемою, використовуючи ім’я керівника Запорізької обласної державної адміністрації.
На жаль саме пережитки «ідолопоклонства» перед правоохоронними органами та представниками влади грають на користь злочинцям та роблять дану шахрайську схему дієвою.
Представники кримінального світу, політичні провокатори та звичайні шахраї намагаються завдати максимальної шкоди – здобути легку наживу на довірі та одночасно дискредитувати органи прокуратури та органи влади у суспільстві.
Зважаючи на це, категорично заявляю, що керівництво прокуратури Запорізької області не має жодного відношення до даних злочинних дій та невідкладно звертаюсь із наполегливим закликом бути вкрай обачними!
У випадку подібних дзвінків та повідомлень, ні в якому разі не виконувати вказівок шахраїв та не перераховувати кошти.
Пам’ятайте, що всі подібні повідомлення є провокацією і злочином, тож у разі дзвінків зловмисників, закликаю негайно звертатись до правоохоронних органів з відповідними заявами!
Всі причетні до даних злочинів мають понести відповідальність згідно Закону.

12.07.2018 13:33

Об Авторе

Александр Чубукин