Новини, Суспільство, Україна

Верещук закликала продовжити виплати ВПО певним категоріям

Верещук закликала продовжити виплати ВПО певним категоріям
29.11.2023 19:11

Віцепрем’єр-міністр України, Ірина Верещук, під час засідання з представниками Міністерства Реінтеграції, Міністерства Соціальної Політики та Міністерства Фінансів, наголосила на важливості підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які зіткнулися з труднощами через воєнну агресію.

На цьому вона акцентувала увагу під час обговорення майбутньої державної політики стосовно допомоги вразливим категоріям ВПО. Вона зазначила, що з лютого 2024 року заплановане припинення виплат на житло для значної частини ВПО, як встановлено постановою № 709 від 11 липня 2023 року.

У зв’язку з цим, Ірина Верещук підняла питання про можливість продовження цих виплат для особливо вразливих груп ВПО. «Необхідно підтримати тих, хто опинився у складних умовах через війну, особливо пенсіонерів з низькими пенсіями та мешканців районів активних бойових дій», — заявила вона.

Після обговорення, Віцепрем’єр-міністр доручила відповідним міністерствам аналізувати категорії одержувачів цих виплат. Було також повідомлено, що за тиждень відбудеться наступна зустріч для обговорення пропозицій допомоги найбільш уразливим ВПО.

Підписуйтесь на Акцент в
29.11.2023 19:11


Об Авторе

Яна Учаева