Війна, Новини, Події

«Вершини Запорізького трикутника починають сипатися», — екперт про наступ ЗСУ

«Вершини Запорізького трикутника починають сипатися», — екперт про наступ ЗСУ
30.09.2023 11:04

Звільнення села Вербове відкриє можливість Силам оборони України розгорнути операції на декілька фронтів, стверджує військовий аналітик Олександр Коваленко, вказуючи на те, що командування російських окупаційних військ намагається відвести увагу від дуже важливої ділянки траси, що веде до Токмака через Новопрокопівку, Ільченкове та Солодку Балку.

Вербове на Запоріжжі

За словами експерта, село Вербове знаходиться на межі першої та другої лінії оборони і його звільнення відкриє Українським захисникам можливість діяти на кілька напрямків. Особливий акцент робиться на тому, що звільнення сусідньої Новопрокопівки призведе до відсічі окупантів в Ільченковому та Солодкій Балці, при цьому експерт висловлює сумнів щодо того, чи готові окупанти ризикувати своїми позиціями після втрати Новопрокопівки.

Також зазначається, що командування російських окупаційних військ спрямовує зусилля на відволікання уваги від важливої траси 0408, що може свідчити про їхню стратегічну важливість. У цілому, ситуація в регіоні Запорізького трикутника (Новопрокопівка-Вербове-Очеретувате) піддається інтенсивному розгортанню із звільненням Вербового віддається перевага.

Раніше ми писали, що росіяни підтвердили збиття власного СУ-35 над Токмаком (ВІДЕО).

Як раніше інформував Акцент, росіяни намагалися повернути втрачені позиції на Запоріжжі (КАРТА)

Підписуйтесь на Акцент в
30.09.2023 11:04


Об Авторе

Яна Учаева