Війна, Новини, Суспільство, Экономика

Від жителів Мелітополя надійшло вже 10 заявок про зруйноване житло через єВідновлення

Від жителів Мелітополя надійшло вже 10 заявок про зруйноване житло через єВідновлення
28.11.2023 13:32

Мелітополь продовжує опрацьовувати урядовий проєкт ЄВідновлення з виплати компенсацій за зруйноване житло, яке знаходиться в окупації.

Про це повіомляє Акцент з посиланням на мера Мелітополя Івана Федорова.

Наразі розглядаємо 10 заявок від мешканців. Довести факт руйнування допомагають супутникові знімки. Саме тому проєкт стосується виключно житла, яке було не просто пошкоджене, а знищене внаслідок російської агресії і це видно на знімках, — розповів Федоров.

За його словами, незабаром люди зможуть отримати гроші від держави.

Нагадаємо, що цей проєкт є експериментом, і в разі його успіху програму розширять на інші міста, які тимчасово захопила рф. Пілотним містом для тестування став Мелітополь.

14 листопада набула чинності постанова Кабінету Міністрів №1185, яка запускає експериментальний проєкт із проведення обстеження знищеного внаслідок російської збройної агресії житла окремих категорій із застосуванням інформаційних продуктів дистанційного зондування Землі. Мета проєкту — встановити за результатами такого обстеження факт їх знищення, що необхідно для розширення «єВідновлення» для громадян, житло яких перебувало на окупованих територіях.

Щоб стати учасником програми, власник зруйнованого житла має подати заяву про компенсацію. Це можна зробити через «Дію», ЦНАП або нотаріуса. Деталі за номером відкритого простору допомоги «Саме тут» +38 (067) 329-01-81.

Підписуйтесь на Акцент в
28.11.2023 13:32


Об Авторе

Ира Крамаренко