Війна, Новини, Події

Військовий експерт назвав місяць, коли ЗСУ дійдуть до Токмака

Військовий експерт назвав місяць, коли ЗСУ дійдуть до Токмака
29.09.2023 08:11

Військовий експерт Олександр Коваленко зробив важливий прогноз щодо просування ЗСУ до Токмака. За його словами, подальша динаміка залежить від дій росіян.

Захисники України активно просуваються в напрямку Новопрокопівка – Вербове – Очеретувате. Існують всі підстави вважати, що вже в жовтні українські військові можуть досягти Токмака в Запорізькій області.

«Ми продовжуємо стійку ініціативу Сил оборони України і розширюємо нашу активність в районі Новопрокопівка – Вербове – Очеретувате. Не виключено, що в найближчому майбутньому нас чекає ще більше позитивних новин. І можливо, вже в жовтні, ми матимемо можливість знаходитися поблизу Токмака», – розповів Олександр Коваленко, військово-політичний експерт групи «Інформаційний спротив», у коментарі для ТСН.

Проте він підкреслив, що багато буде залежати від реакції окупантів, які можуть продемонструвати «жест доброї волі» і вирішити покинути Токмак.

«Ситуація полягає в тому, як російські окупанти будуть вести себе. Вони можуть залишити гарнізони в Токмаку для оборони. З одного боку, деякі з них можуть стати суїцидниками, а з іншого – вони завжди матимуть можливість вибратися з міста, оскільки на південь від Токмака є автобан на Мелітополь, траса 0401. Таким чином, якщо виникне загрозлива ситуація оточення, вони відправляться цією дорогою, щоб виїхати з міста. Але це все витратить час, і вони можуть намагатися використовувати тактику затягування», – зауважив експерт.

Варто відзначити, що експерт виключає можливість лобового штурму Токмака з боку українських військ.

Раніше повідомлялося, що ISW заявили про можливий прорив ЗСУ на Запоріжжі (КАРТА).

Підписуйтесь на Акцент в
29.09.2023 08:11


Об Авторе

Яна Учаева