Ворог несе втрати: головне про ситуацію у Запорізькій області станом на ранок 11 квітня
09:04 11 Квітня 2022
Війна
Захисники Запорізького краю продовжують чинити опір окупантам, витісняючи їх на деяких напрямках.
Про це повідомляє “Акцент” з посиланням на прес-службу ЗОВА.
Станом на вечір 10 квітня 2022 року та ранок 11 квітня 2022 року підрозділи Сил оборони Запорізького краю знищили:
- 17 окупантів,
- 1 танк,
- 4 бойові броньовані машини,
- 5 автомобілів
- 5 окупантів поранили.
Поблизу Гуляйполя ворог наніс удар авіаційною ракетою Х-29 класу «повітря-земля», яка призначена для знищення залізобетонних споруд, мостів, посадкових смуг та кораблів. Чернігівська громада перебуває в окупації. Тут почався політичний тиск на службовців, волонтерів, тих хто відмовився співпрацювати з окупаційною владою. З кожним з них, окупаційна адміністрація проводила бесіду. Чинний голова Чернігівської селищної ради відмовився співпрацювати з окупаційною владою та виїхав з смт Чернігівка.
Окупанти розшукують воїнів АТО/ООС. Також окупанти продовжують мародерити по всій тимчасово окупованій території області, а награбоване везуть у напрямку тимчасово окупованого Криму. За інформацією з Чернігівської громади, окупанти вивозять майно з хат, ночують у будинках місцевих мешканців. Багато цивільних через те вимушені виїхати до Запоріжжя.
“Зберігаймо спокій і тримаємо оборону, витісняючи ворожі війська на окремих напрямках у Запорізькій області. Підтримуємо наших захисників та захисниць. Разом переможемо! Слава Україні!” – йдеться у повідомленні.