Новини, Суспільство, Україна, Экономика

ВПО почали отримувати вересневі виплати: на скільки можуть затримати

ВПО почали отримувати вересневі виплати: на скільки можуть затримати
17.09.2023 12:01

Вчора, 16 вересня, частина ВПО отримала виплати від держави.

Про це повідомляє «Акцент».

Йдеться про державну допомогу на проживання у розмірі 3 тис. гривень на місяць особам з інвалідністю й дітям і 2 тис. гривень для всіх інших внутрішньо переміщених осіб. 

Мінсоцполітики ще 15 вересня невідкладно направлено до Держказначейства платіжні документи на загальну суму 5,8 млрд гривень для виплати допомоги ВПО за перший період вересня.

Таким чином, протягом кількох днів гроші надійдуть на банківські рахунки внутрішніх переселенців.Загалом з початку року вже профінансовано виплати ВПО на загальну суму 55,6 млрд гривень.

Якщо виплати ВПО не надійшли 15-17 вересня

У Мінсоцполітики пояснили, що починаючи з 1 вересня 2023 року виплата грошової допомоги переселенців буде здійснюватися 15 та 28 числа кожного місяця.

Перерахування бюджетних коштів ВПО здійснюється щомісяця, та раз на місяць відбувається виплата на підставі реєстру внутрішньо переміщених осіб для виплати допомоги.

«Якщо виникають затримки та виплати не надходять понад місяць – це технічні проблеми, які варто усувати якнайшвидше«, – наголосили в Мінсоцполітики.

Якщо маєте питання щодо виплат, звертайтеся до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: (066) 813-62-39.

Підписуйтесь на Акцент в
17.09.2023 12:01


Об Авторе

Игорь Гурьев