Новости

Як вибрати та купити унітаз та меблі для ванних кімнат?

Як вибрати та купити унітаз та меблі для ванних кімнат?
25.11.2021 17:15

Для облаштування санвузла необхідно купувати якісну сантехніку та оздоблювальні матеріали. Вони повинні бути високої якості та поєднуватися один з одним за стилем, кольором, функціональністю.

У польській компанії «Cersanit» можна купити унітаз, ванну та кераміку європейської якості та за доступною вартістю. Це відомий у всьому світі бренд, він постійно розвивається та розширює асортимент своєї продукції. Доставка виконується оперативно та в багато країн, гарантується оригінальність продукції та сервісне обслуговування.

Як вибрати унітаз?

Купуючи унітаз для туалетної кімнати, слід вивчити асортимент. По конструкції розрізняють суміщені та роздільні моделі з бачком. Найпоширенішим є унітаз, поєднаний із бачком, який кріпиться за допомогою надійних болтів.

Конструкція коштує недорого, відрізняється простою установкою та доглядом. Роздільні бувають підвісними та з інсталяцією. У першому випадку дозволяє заощадити місце та розміщується система практично під стелею.

Виріб з інсталяцією виглядає акуратно та стильно, система зливу знаходиться за стінкою, що потребує демонтажу при необхідності проведення ремонтних робіт. При цьому монтаж вимагає професіоналізму та навичок.

Варто звернути увагу на спосіб подачі води до бачка: бічний або нижній. Перший варіант доступніший за ціною, але відрізняється шумною роботою, а другий – дорожчий, але виглядає витончено та працює без шуму.

Також необхідно звернути увагу на форму та розміри чаші. Вона буває тарілчастою, козирковою, лійкоподібною. Оптимальним вважається останній варіант, для якого характерна відсутність бризок та якісне очищення від забруднень.

Випуск у каналізаційну систему буває кількох типів, а саме:

  • горизонтальний;
  • вертикальний;
  • косий.

При виборі слід враховувати розведення труб у туалеті у кожному випадку індивідуально та підібрати відповідний спосіб.

Унітази можуть бути виготовлені з різних матеріалів, серед яких фаянс, порцеляна, нержавіюча сталь, чавун, акрил, пластик, камінь та ін. Залежно від способу встановлення розрізняють підлогові та підвісні унітази, вони відрізняються дизайном, доглядом та обслуговуванням.

Особливості вибору меблів для ванної кімнати

Сучасні меблі для ванних кімнат представлені великою різноманітністю. Вони функціональні, зручні та практичні, чудово доповнюють інтер’єр приміщення. Це можуть бути різноманітні шафки з полицями, дзеркала, пенали, тумби з умивальниками, підвісні шафи та ін.

При виборі меблів слід звернути увагу на загальне оформлення інтер’єру, площу приміщення, матеріали оздоблення стін та підлоги, колірну гаму та інші критерії. Особливу увагу необхідно приділити якості матеріалів, оскільки для ванної кімнати характерні постійні перепади температур та підвищена вологість. Це може бути дерево, пластик, загартоване скло, акрил та ін.

25.11.2021 17:15


Об Авторе

Александр Чубукин